Środowiskowy Dom Samopomocy w Nisku informuje o wyniku postępowania na realizację usługi: „Przygotowania i dostarczania posiłków (usługa cateringowa) dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Nisku w roku 2025”.
Protokół z wykonanych czynności, których wartość nie przekracza 130 000 zł został zamieszczony poniżej.
Najnowsze zamówienia publiczne
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu pn. Przygotowanie i dostarczanie posiłków (usługa cateringowa) dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Nisku w roku 2026 19 grudzień 2025
- Zaproszenie do składania ofert na realizację usługi: „Przygotowania i dostarczania posiłków (usługa cateringowa) dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Nisku w roku 2026” 05 grudzień 2025
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu pn. Przygotowanie i dostarczanie posiłków (usługa cateringowa) dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Nisku w roku 2025 13 grudzień 2024
- Zaproszenie do składania ofert na realizację usługi: „Przygotowania i dostarczania posiłków (usługa cateringowa) dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Nisku w roku 2025” 02 grudzień 2024
Ogłoszenia
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu pn. Przygotowanie i dostarczanie posiłków (usługa cateringowa) dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Nisku w roku 2025
- Wprowadzono
- Poprawiono
- Wprowadził
- Rafał Marchut
- Wytworzył
- Honorata Pawlus-Kudła (Starszy referent)
- Podmiot udostępniający
- Nadrzędna kategoria
- Ogłoszenia
- Kategoria
- Zamówienia publiczne
- Data publikacji
- Odsłony
- 742
| Tytuł | Rozszerzenie | Rozmiar | Dodający |
|---|---|---|---|
|
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu "Usługa cateringowa" dla uczestników ŚDS w Nisku w roku 2025
Protokol_z_wyboru_wykonawcy do 130 tys .pdf
(465.48 KB)
Dodający:
Rafał Marchut
|
465.48 KB | Rafał Marchut |
| Opis | Data | Zmieniający | Porównaj |
|---|---|---|---|
Utworzono artykuł
Data:
13-12-2024 11:58
Zmieniający:
Rafał Marchut
|
13-12-2024 11:58 | Rafał Marchut |
Ostatnio zmienione artykuły
- Sprawozdanie z działalności Środowiskowego Domu Samopomocy w Nisku za rok 2025 24 lipiec 2026, 14:06
- Cyberbezpieczeństwo 20 lipiec 2026, 13:50
- Deklaracja dostępności 20 lipiec 2026, 10:21
- Oferta programowa 20 lipiec 2026, 08:24
Redakcja
- Rafał Marchut
Odpowiedzialność: Redaktor strony podmiotowej BIP, Funkcjonowanie BIP.
bip@sdsnisko.pl
+48 15 823 50 63 - Honorata Pawlus-Kudła
Odpowiedzialność: Zastępca redaktora strony podmiotowej BIP, Zarządzanie treścią BIP
info@sdsnisko.pl
+48 15 823 50 63

